Zakończył się trwający cały październik Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek Szkolnych.

Zakończył się trwający cały październik Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek Szkolnych pod hasłem „BIBLIOTEKA SZKOLNA: MOJE SZCZĘŚLIWE MIEJSCE, W KTÓRYM KWITNIE KREATYWNOŚĆ I WYOBRAŹNIA”

W ramach obchodów biblioteka szkolna zorganizowała liczne konkursy plastyczne, konkurs fotograficzny oraz konkurs wiedzy o Harrym Potterze.

Do biblioteki trafiło mnóstwo prac. Najlepszych nagrodzono. Laureaci otrzymali dyplomy i nagrody podczas szkolnych obchodów Święta Niepodległości 11 Listopada.

Po sukcesie ubiegłorocznego kiermaszu po raz kolejny sprzedawaliśmy książki używane przyniesione przez uczniów, rodziców i nauczycieli. Sprzedaż książek przyniosła nam dochód w wysokości 184,00 zł. Dziękujemy serdecznie!! Za te pieniądze zakupimy nowe książki.

Wyniki tegorocznego plebiscytu na ulubiona książkę:

1. Akademia Pana Kleksa, J. Brzechwa
  2. Rodzina Monet, W. Marczak