Nasz cykl “Gajowe talenty i pasje” otwierają pasje naszego dyrektora. Są nimi pióra wieczne, różnej marki i jakości. Kolekcja liczy 23 sztuki, najstarsze które ją zapoczątkowało ma 30 lat. Każde z nich to historia związana z: osobą, miejscem zakupu i wydarzeniem.

Nazywam się Dominik Wysocki chodzę do klasy czwartej. Moją największą pasją jest sport. Trenuję lekkoatletykę i piłkę nożną. Biorę udział w zawodach sportowych i zdobywam w nich wysokie miejsca.

Bieg Solidarności we Wrocławiu 2 m-ce, bieg o szablę Dąbrowskiego w Szczawnie Zdroju 1 miejsce.

Zawody Kids Run Wrocław 1 miejsce, “Lekkoatletyczne nadzieje olimpijskie” reprezentant Dolnego Śląska.

Zawody biegaj w Jedlinie 1 miejsce, Turniej piłkarski w Boguszowie Gorcach – najlepszy zawodnik turnieju.

Justyna P. Kl.7b – techniki mieszane mangi.

Vanessa H. z kl.7 b – rysunki ołówkiem.

Nazywam się Kamil i chodzę do 5 klasy. Moją pasją jest majsterkowanie. Na załączonych zdjęciach widać jeden z moich projektów- radio MP3.

Mam na imię Emilka, chodzę do klasy czwartej. Jak każda nastolatka lubię tańczyć, śpiewać, kocham zwierzęta, ale najbardziej lubię malować.

Jana G. – klasa IV

Nazywam się Jana i chodzę do klasy 4. Moim hobby jest czytanie książek. W szczególności lubię książki przygodowe. Od pewnego czasu tworzę swoją własną, domową biblioteczkę.

Jana

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nina S. – klasa IV

Nazywam się Nina i chodzę do klasy 4. Uwielbiam aktywność fizyczną, a w szczególności “pole dance” oraz jazdę na łyżwach.

Nina

Nina

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Natalia B.- klasa IV a

Nazywam się Natalia. Od pewnego czasu trenuję gimnastykę i pole dance. Natomiast moją największą pasją jest jazda konna. Chętnie uczę się nowych umiejętności i stylów jazdy oraz uwielbiam kontakt ze zwierzętami.

Natalia

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Milena Z. – klasa VI B

Kilka zdań o moim zainteresowaniu:

Od niedawna fotografia stała się moją pasją. Lubię robić zdjęcia najczęściej przyrody i krajobrazów ale czasami i ludzi. Oto kilka zdjęć z mojej kolekcji, mam nadzieję że wam się spodobają. 🙂

Milena Z.Milena Z