Uroczyste Pasowanie Pierwszoklasistów.

17 listopada 2023 roku odbyła  się w naszej szkole uroczystość Pasowania na ucznia. Jest to szczególny dzień, który na długo pozostanie w pamięci każdego pierwszoklasisty. W tym dniu  dzieci oficjalnie zostały przyjęte do grona uczniów naszej szkoły. Podczas uroczystości pierwszoklasiści pokazali, że potrafią pięknie śpiewać i recytować wiersze. Najważniejszą częścią uroczystości, na którą wszyscy czekali było ślubowanie oraz pasowanie wielkim ołówkiem przez Pana Dyrektora. Pierwszaki głośno i z przekonaniem przyrzekały być dobrymi i pilnymi uczniami oraz rzetelnie wypełniać swoje obowiązki, o czym przypominać im będą otrzymane dyplomy. Rodzice i zaproszeni Goście obdarowali naszych pierwszoklasistów słodkościami. Również uczniowie klasy drugiej przygotowali dla swoich młodszych koleżanek i kolegów drobne upominki.

Wszystkim pierwszoklasistom w tak ważnym dla nich dniu życzymy wielu sukcesów na nowej drodze obowiązków szkolnych.