Wyjście do biblioteki.

23 czerwca klasy 1-3 wybrały się do Biblioteki Publicznej ” pod Atlantami”. Celem wyjścia było rozbudzanie zainteresowań czytelniczych dzieci, zapoznanie z działalnością biblioteki oraz ofertą wakacyjną. Pani Bibliotekarz oprowadziła nas po większości pomieszczeń w bibliotece i opowiedziała o swojej pracy. … Czytaj więcej

0
Klasy 1–3 z certyfikatem „Kubusiowi Przyjaciele Natury”.

Uczniowie klas 1–3 naszej szkoły uczestniczyli w ogólnopolskim programie edukacyjnym „Kubusiowi Przyjaciele Natury”. W trakcie realizacji programu dzieci brały udział w zajęciach poświęconych ochronie środowiska, zdrowemu stylowi życia oraz odpowiedzialnemu dbaniu o przyrodę. Dzięki zaangażowaniu uczniów i nauczycieli szkoła otrzymała … Czytaj więcej

0
Święto wolontariatu.

Piknik Wolontariuszy 12 czerwca nasi Wolontariusze wzięli udział w pikniku, który był podsumowaniem ich działalności w mijającym roku szkolnym. Na uczniów czekało mnóstwo atrakcji m.in gra terenowa, poczęstunek, czy losowanie nagród. Tego dnia zostały także wręczone Anioły Hospicjum, czyli symboliczne … Czytaj więcej

0
1 2 3 4 179

Najnowsze informacje

Wyjście do biblioteki.

23 czerwca klasy 1-3 wybrały się do Biblioteki Publicznej ” pod Atlantami”. Celem wyjścia było rozbudzanie zainteresowań czytelniczych dzieci, zapoznanie z działalnością biblioteki oraz ofertą wakacyjną. Pani Bibliotekarz oprowadziła nas po większości pomieszczeń w bibliotece i opowiedziała o swojej pracy. … Czytaj więcej

0
1 2 3 4 179