“SZKOŁA Z GIGANTAMI” – START 10 MAJA

Szanowni Rodzice i Uczniowie

Trwają zapisy na darmowe warsztaty pt. :

            “SZKOŁA Z GIGANTAMI” – START 10 MAJA

“Szkoła z Gigantami” to cykl webinarów na kanale YouTube, prowadzony przez najlepszych trenerów programowania i matematyki. Akcja startuje 10 maja i potrwa do 21 maja.

W ramach “Szkoły z Gigantami” uczestnicy mogą wziąć udział :

  • w czterech tematycznych webinarach z nauki programowania
  • oraz w dwóch z matematyki, dotyczących testu ósmoklasisty.

„Programowanie w czterech wymiarach gamingu” – to cykl  bezpłatnych webinarów z programowania na kanale YouTube dla uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych.  Zajęcia prowadzone są przez najlepszych trenerów, w dwóch grupach wiekowych: 7-11 lat oraz 12-19 lat.

Dla młodszej grupy wiekowej przygotowane są cztery spotkania tematyczne z zakresu różnych typów rozgrywek: klasycznej rywalizacji, tower defense, tanks oraz battle royale. Starsza grupa stworzy tematyczne strony internetowe w językach: HTML, CSS, JavaScript.

Nowość! Matematyczni Giganci – próbny test ósmoklasisty i maturzysty

W trakcie webinarów uczestnicy będą mieli okazję sprawdzenia swojej wiedzy matematycznej z zakresu szkoły podstawowej oraz ponadpodstawowej, w oparciu o specjalnie przygotowane testy próbne ósmoklasisty i maturzysty, których rozwiązanie będzie omawiane przez wykwalifikowanego nauczyciela matematyki.

Testy zostały przygotowane przez współpracującego z nami egzaminatora CKE.

ZAPISZ SIĘ!!!

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt .

Elżbieta Dublańska – Tracz

Ewa Gruszczyńska