Majówkowa gra terenowa w Starej Kopalni

Szanowni Uczniowie, Rodzice,
 
Stara Kopalnia w Wałbrzychu zaprasza podczas Majówki (1-3 maja 2021 roku) na grę terenową na terenie obiektu. Zabawa polega na odnalezieniu liter ukrytych w kilku miejscach kopalni, które po ułożeniu tworzą górnicze hasło. Po zebraniu wszystkich liter i odgadnięciu hasła na uczestników czeka słodka nagroda w Kawiarni Sztygarówka. Gra terenowa jest świetną zabawą dla całej rodziny oraz aktywnym sposobem na poznanie ciekawostek związanych ze Starą Kopalnią i górnictwem.

Udział jest bezpłatny, gra będzie dostępna do pobrania na stronie
 https://starakopalnia.pl/wp-content/uploads/2021/03/Gra-terenowa-Stara-Kopalnia.pdf   lub w wersji papierowej w Kawiarni Sztygarówka. Podczas wydarzenia proszę pamiętać o zachowaniu zasad bezpieczeństwa – dystans społeczny oraz maseczki. Wydarzenie odbywa się w dniach 1-3 maja w godzinach 11.00-17.00.
Zapraszamy na Majówkę do Starej Kopalni!
 
W załączniku przesyłam grafikę na wydarzenie.
Załącznik:
Majówkowa gra terenowa w Starej Kopalni