MIKOŁAJKOWY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO.

W piątek 3 grudnia 2021 odbył się w naszej szkole Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Dyrektora Szkoły. Uczniowie klas VII i VIII stworzyli jedną grupę eliminacyjną i grali swoje mecze systemem “każdy
z każdym”. Uczniowie klas młodszych grali w dwóch grupach eliminacyjnych również systemem “każdy z każdym”. Mecze rozgrywane były jednocześnie na dwóch stołach na parterze i I piętrze szkoły. Z grupy starszej do półfinałów awansowali Dawid z kl. VIII A i Franek z kl. VIII B.
Z grupy młodszej do pierwszej czwórki awansowali Mikołaj i Michał z kl. VI.W meczach półfinałowych starsi uczniowie byli zdecydowanie lepsi od swoich młodszych kolegów i pewnie awansowali do wielkiego finału.
W meczu o I miejsce Dawid pokonał Franka i zrewanżował się za porażkę w listopadowym turnieju z okazji Dnia Niepodległości. W meczu
o III miejsce lepszy okazał się Mikołaj. Puchary dla najlepszych zawodników turnieju zostaną wręczone we wtorek  7 grudnia 2021 na sali gimnastycznej w czasie obchodów dnia patrona szkoły.