Learning is fun

Uczniowie klas  VII  biorą udział w projekcie międzynarodowym na platformie e- twinning  pt. Learning is fun, w którym bierze udział 14 szkół  z Turcji, Rumunii,  Włoch oraz z Polski. Głównym tematem realizowanym  w czasie tego projektu będzie  nauka zdalna  w czasie pandemii korona wirusa w różnych częściach świata.  Uczniowie będą współdziałać między sobą za pośrednictwem nauczycieli,  jednocześnie  ćwicząc kompetencje językowe  zachowując wszelkie zasady bezpieczeństwa podczas  interakcji w sieci. Nauczyciele  z tych szkół ściśle współpracują ze sobą, wymieniają doświadczenia oraz pomysły do realizacji projektu. 27 stycznia  2021 odbyło się pierwsze spotkanie nauczycieli online, gdzie zostały omówione zadania na luty. Przed nami stworzenie logo projektu,  prezentacji naszej szkoły, uczniów i nauczycieli oraz nagranie filmiku na temat codzienności w dobie korona wirusa.  To wszystko w języku angielskim.

Pierwsze efekty pracy w projekcie znajdziecie tutaj:

https://www.pictramap.com/app/view?p=915dc9

Natomiast, aby być na bieżąco z  naszymi nowinkami, zapraszamy do grupy na FB Learning is fun.

https://www.facebook.com/groups/786481552215735

Projekt

Projekt