Przedszkole:

Swoje własne święto zdecydowanie należy się każdemu – jeden wyjątkowy dzień w roku, kiedy wszystko odbywa się inaczej niż zazwyczaj. Są święta bardzo popularne, jak Dzień Kobiet czy Dzień Dziecka, co do których dat nikt nie ma najmniejszych wątpliwości. Są też święta nieco mniej rozpowszechnione, a które również wypada uczcić. Jednym z takich świąt jest – Dzień Chłopaka. A tak świętowaliśmy ten dzień  w naszym przedszkolu. Były wspólne tańce i zabawa w “Sałatkę owocową” z chustą animacyjną. Zobaczcie jak bawiła się nasza najmłodsza pociecha- Nela!!! .  Kolejną atrakcją tego dnia była degustacja  czekoladek i owoców oraz przepysznych wypieków Pani Żanety! Wszystkie dzieci po zakończeniu wspólnej zabawy wykonały portrety chłopców – techniką wycinanki.

Dzień Chłopaka na świetlicy: