Czekamy na Was!

Od poniedziałku wracamy do nauki  bezpośrednio w szkole. Przez siedem dni będzie to nauka naprzemienna: w szkole i w domu. Zbliża się więc ten czas kiedy musicie powrócić do porannego  dźwięku  budzika.

Zapewne niektórzy z Was będą różnie na niego reagować.

 

Pamiętacie jeszcze co trzeba zrobić oprócz porannej toalety, zdjęciu jeszcze w domu piżamy i zabrania plecaka z zeszytami i książkami ?  Tak zgadliście trzeba zjeść dobre śniadanie i drugie zabrać ze sobą do szkoły.

 

Pamiętajcie, by do szkoły zabrać ze sobą również maseczkę.

 

Oj zapewne, co dla niektórych  będzie to arcytrudny czas powrotu, ale na twarzach będziemy widzieć uśmiechy.

Głowy do góry, w otoczeniu naszej szkoły wiosna na całego. A nasz dzięcioł Wojtek wzywa Was swoim alfabetem: ._ .. _ . _ . _  Czekamy na Was !