19.06. Dzieci z przedszkola były na wycieczce w Borównie. Miały okazję do obcowania z przyrodą, pracując w ogrodzie i karmiąc zwierzęta, grabiąc słomę.
Miały czas na zabawy dowolne w sklep, prały odzież na tarach. Odpoczywały na huśtawkach. Właścicielki farmy przygotowały też pyszne kiełbaski.
























