Zakończenie Roku Szkolnego w klasie “0”.

“Dzieci rodzą się że skrzydłami, nauczyciele pomagają im je rozwinąć”
“Już drzwi przedszkola otwierają się nowy nieznany świat odkryjesz dziś…
Zobaczysz , że będzie jak w niebie , gdy będziesz podążać swoją ścieżką…”
Tak śpiewały dzieci z klasy “0”, przed którymi po wakacjach nowy etap edukacji.
Wszystkiego dobrego….