Uczniowie klas 1–3 naszej szkoły uczestniczyli w ogólnopolskim programie edukacyjnym „Kubusiowi Przyjaciele Natury”. W trakcie realizacji programu dzieci brały udział w zajęciach poświęconych ochronie środowiska, zdrowemu stylowi życia oraz odpowiedzialnemu dbaniu o przyrodę. Dzięki zaangażowaniu uczniów i nauczycieli szkoła otrzymała certyfikat potwierdzający udział w programie. Zdobyta wiedza i doświadczenia z pewnością pomogą dzieciom podejmować świadome i ekologiczne działania każdego dnia.





