Piknik Wolontariuszy
12 czerwca nasi Wolontariusze wzięli udział w pikniku, który był podsumowaniem ich działalności w mijającym roku szkolnym.
Na uczniów czekało mnóstwo atrakcji m.in gra terenowa, poczęstunek, czy losowanie nagród.
Tego dnia zostały także wręczone Anioły Hospicjum, czyli symboliczne szklane figurki które są symbolem podziękowania za udział w corocznej kweście żonkilowej.
Serdecznie dziękujemy organizatorom za wspaniałą zabawę!





