Zawody koszykówki ulicznej Streetball

We wtorek 21 czerwca 2022 uczniowie naszej szkoły wzięli udział w zawodach koszykówki ulicznej Streetball zorganizowanych dla uczniów wałbrzyskich szkół  na parkingu strefy ekonomicznej w Wałbrzychu. W kategorii młodzika kl.VI zdobyliśmy 2 miejsce, natomiast w kategorii kadeta kl. VIII 3 miejsce. W grupie młodszej szkołę naszą reprezentowali uczniowie kl.VI Mikołaj, Michał i Remik, natomiast w grupie starszej Mieszko, Dawid, Aleksander i Antek z kl. VIIIA. Chłopcy pokazali się z bardzo dobrej strony, zdobyli puchary dla szkoły, medale indywidualne, otrzymali pamiątkowe koszulki sportowe. Dopisała piękna pogoda, organizacja turnieju  na profesjonalnym poziomie, było to bardzo udane sportowe zakończenie roku szkolnego.