Zakończył się trwający cały październik Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek Szkolnych.

W ramach obchodów tego miesiąca biblioteka szkolna zorganizowała konkursy plastyczne w których brali udział uczniowie wszystkich klas. Do biblioteki trafiło mnóstwo prac. Najlepszych nagrodzono dyplomami oraz książkami. Laureaci otrzymali dyplomy i nagrody podczas szkolnych obchodów Święta Niepodległości 11 Listopada.

Po raz kolejny sukcesem okazał się Kiermasz Taniej Książki. Biblioteka pozyskała dzięki rabatowi ze sprzedaży pozycje książkowe na nagrody w konkursach oraz kilka sztuk książek, które zasilą księgozbiór biblioteczny.

Zorganizowano także plebiscyt a ulubioną książkę. Oto lista ulubionych książek naszych uczniów:

1. Mikołajek, Rene Goscinny
  2. My Liittle Pony, G.M. Berrow