XVIII edycja  przeglądu kolęd i pastorałek

Dnia 4 lutego  w Przedszkolu Samorządowym nr 14 w Wałbrzychu  pomimo pandemii i w ostrym reżimie sanitarnym odbyła XVIII edycja  przeglądu kolęd i pastorałek. Nasza szkoła z wielką radością odpowiedziała na  zaproszenie do wzięcia udziału.
Siostry Alicja i Natalia z klasy II  zaprezentowały pastorałkę “Od serca do ucha “, a ich kolega z tej samej klasy Alan zaśpiewał kolędę “Przybieżeli do Betlejem”. Przygotowaliśmy piękną scenę, na której nasi artyści na spotkaniu on-line na żywo zademonstrowali swoje wdzięki i walory artystyczne….
Radości było co niemiara. Towarzyszyła przy tym niezwykła atmosfera, którą trudno oddać słowami – aby to zrozumieć trzeba posłuchać i pośpiewać razem z nami. Wszystkie dzieci z wielu szkół i przedszkoli wałbrzyskich zostały nagrodzone za wdzięki i kunszt artystyczny…