Wyjście do Teatru Lalki i Aktora.

Dnia 7 grudnia 2023 roku uczniowie klas I-III wyruszyli w magiczną podróż do Teatru Lalki i Aktora, gdzie czekała na nich niezwykła opowieść o przygodach Dorotki z szarego Kansas w spektaklu “Czarnoksiężnik z Krainy Oz”. Dzięki tajemniczemu splotowi zdarzeń, Dorotka przeniosła się z realnego świata do kolorowej, sztucznej i pełnej magii Krainy Oz. Podążając za marzeniami, nasza bohaterka spotykała zarówno dobre, jak i złe postaci, a jej towarzyszami stali się surrealistyczni bohaterowie: Strach na Wróble, Blaszany Drwal i Lew. Każdy z nich poszukiwał fragmentu własnej osobowości, tworząc niezwykłą ekipę gotową na barwne przygody. Estetyka spektaklu, nawiązująca do wielkich surrealistów, wzbogaciła doświadczenie naszych uczniów, otwierając przed nimi drzwi do niezwykłego świata sztuki teatralnej. Kostiumy, scenografia i projekcje przeniosły dzieci w inny wymiar. Wierzymy, że to wyjście pozostawi trwałe wspomnienia i zaszczepi miłość do kultury w sercach naszych najmłodszych uczniów.