23 czerwca klasy 1-3 wybrały się do Biblioteki Publicznej ” pod Atlantami”. Celem wyjścia było rozbudzanie zainteresowań czytelniczych dzieci, zapoznanie z działalnością biblioteki oraz ofertą wakacyjną. Pani Bibliotekarz oprowadziła nas po większości pomieszczeń w bibliotece i opowiedziała o swojej pracy.
Zachęcamy dzieci z rodzicami do częstego odwiedzania biblioteki i wspólnego czytania.
Po wizycie poszliśmy na pyszne lody.





















