Wycieczka uczniów klas I-III do Western City🐎🐎🐎.

3 czerwca 2024 roku uczniowie klas I-III mieli okazję przeżyć niezwykłą przygodę w Western City koło Karpacza. Ten pełen atrakcji dzień przeniósł nas w klimat Dzikiego Zachodu, dostarczając wielu niezapomnianych wrażeń. Naszą wyprawę rozpoczęliśmy od przejażdżki kolejką, która przemierzała malowniczy tor w sercu miasteczka. Następnie dzieci mogły spróbować swoich sił w strzelaniu z łuku indiańskiego, rzucaniu do celu podkową i włócznią. Dużo radości dostarczyła również rywalizacja we wspinaczce na Pal Męczarni. Podczas wycieczki uczniowie mieli okazję uczestniczyć w pasjonujących pokazach. Z zapartym tchem obserwowaliśmy pojedynki rewolwerowców, dynamiczne tańce indiańskie oraz popisy rewolwerowca z coltami. Wizyta w biurze Szeryfa pozwoliła nam zrozumieć, jak ważne było utrzymywanie porządku i prawa na Dzikim Zachodzie. Nie mogło również zabraknąć chwili relaksu w klimatycznej Chacie Trapera. Wyjazd do Western City był wspaniałą przygodą, która na długo pozostanie w pamięci naszych uczniów. To była prawdziwa lekcja historii, połączona ze świetną zabawą!