Wycieczka do lokalnego sklepu.

Dnia 27.10.2023 roku, uczniowie z klasy 2 uczestniczyli w wycieczce do lokalnego sklepu spożywczego. Wycieczka ta była pełna odkryć i nowych doświadczeń, stanowiąc wyjątkową okazję dla naszych uczniów, aby lepiej zrozumieć funkcjonowanie sklepu spożywczego oraz rolę, jaką pełnią jego pracownicy. Naszą przewodniczką była Pani Kasia, która okazała się niezwykle pomocna i cierpliwa wobec dzieci. Pozwoliła im zadawać wiele pytań, na które z uśmiechem odpowiadała. Dzięki niej nasi uczniowie dowiedzieli się, jakie zadania wykonują pracownicy sklepu, zwłaszcza ekspedientki, oraz jak pomagają klientom znaleźć właściwe produkty. Podczas wizyty w sklepie dzieci miały również okazję praktycznie przećwiczyć swoje umiejętności matematyczne obliczając ceny produktów i licząc pieniądze podczas zakupów. To było edukacyjne i fascynujące doświadczenie, które na pewno zostanie na długo w pamięci naszych uczniów.