Wizyta w DPS.

Dnia 12 grudnia, w związku z tym, że Święta Bożego Narodzenia zbliżają się małymi krokami, postanowiliśmy wybrać się z życzeniami do Domu Pomocy Społecznej przy ul. Zachodniej
w Wałbrzychu. Tego dnia piękna, zimowa aura umiliła nam wyjazd. Natomiast pensjonariuszki, pensjonaruisze oraz pracownicy DPS-u przyjęli nas w miłej i serdecznej atmosferze. Zaprezentowaliśmy przedstawienie teatralne pt. „Mały Książę”. Występ bardzo się podobał publiczności. Na koniec złożyliśmy świąteczne życzenia, wręczając stroiki wykonane przez uczniów naszej szkoły.  Wizyta była bardzo udana!  Jej celem było zaszczepienie w dzieciach szacunku do osób starszych, ale też rozwijanie umiejętności wypowiadania się przez muzykę i małe formy teatralne.