Wiosna w przedszkolu

Zawitała wiosna na plac zabaw przed budynkiem szkoły!!! Na wiejskim podwórku też wielki ruch stąd zabawy plasteliną oraz konstruowanie zagrody! Maluszki ulepiły piękne żółte kurczaczki… Brawo!!!

U starszaków po warsztatach “Wałbrzych lubi pszczoły, pszczoły lubią Wałbrzych” projekt edukacyjny -Owady – podczas którego dzieci oglądały wspaniałą bajkę opowiadającą o życiu na łące “Pszczółka Maja”  Dzieci uwielbiają gry zręcznościowe,  w które grają na tablicy multimedialnej -było to łapanie biedronek z odpowiednią ilością kropek, były też filmy edukacyjne o biedronkach i konikach polnych. Naj więcej radości dają dzieciom prace plastyczno- konstrukcyjne – stąd na tablicy bardzo dużo pszczółek, biedronek i kolorowych motyli.

Wiosna w przedszkolu