Warsztaty wielkanocne w Jaworzynie Śląskiej.

5 marca uczniowie klas I-III wybrali się na wycieczkę do Jaworzyny Śląskiej, gdzie brali udział w warsztatach związanych ze zbliżającymi się świętami. Spotkanie z Zajączkiem Wielkanocnym był miłym przeżyciem, a jednocześnie doskonałą okazją do przybliżenia tradycji i symboli wielkanocnych. Dzieci wysłuchały prelekcji na temat zwyczajów i obrzędów świątecznych. Następnie zaangażowaniem brały udział w zajęciach, podczas których ozdabiały mazurki, malowały pisanki, ozdabiały zajączki, kurczaczki.  Dzieci brały również udział w różnorodnych zabawach przy muzyce, w turnieju zajączkowego rzutu piłeczkami do celu czy w poszukiwaniu kolorowych pisanek.                                                                                                            Wszyscy uczniowie w doskonałych humorach, z pamiątkami wielkanocnymi powrócili do szkoły.