Wałbrzyskie Kolędowanie 20 grudnia 2022 roku.

Wyjątkowy koncert kolęd i pastorałek już 20 grudnia w Sali Łańcuszkowej na terenie Starej Kopalni! Wystąpią zespół De Podkówczers z II Liceum Ogólnokształcącego oraz Zespół Pieśni i Tańca Wałbrzych. Na wydarzenie zaprasza Prezydent Miasta Wałbrzycha dr Roman Szełemej.

Święta Bożego Narodzenia to magiczny i wyjątkowy czas. Oprócz spotkań w rodzinnym gronie
i kosztowania dań wigilijnych to także czas wspólnego kolędowania. Podczas koncertu wykonane zostaną najpiękniejsze kolędy i pastorałki co będzie znakomitym wprowadzeniem w świąteczny nastrój. Na scenie pojawi się młodzieżowy zespół De Podkówczers z II Liceum Ogólnokształcącego. Wystąpią także najmłodsi reprezentanci Zespołu Pieśni i Tańca Wałbrzych – grupa przedszkolna i wczesnoszkolna. Na miejscu wydarzenia będą także stoiska przygotowane przez uczniów wałbrzyskich szkół. Będzie również możliwość wsparcia zbiórki na leczenie półrocznej wałbrzyszanki Gabrysi.

Wałbrzyskie Kolędowanie rozpocznie się o godzinie 18.00, 20 grudnia w Sali Łańcuszkowej Starej Kopalni (ul. Wysockiego 29). Wstęp na wydarzenie jest wolny – obowiązuje rezerwacja bezpłatnych wejściówek pod numerem telefonu: 791 009 079.