Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2020/2021.

,,Witajcie wakacje!”
Pod takim hasłem 25 czerwca 2021 roku o godz. 8.00 w  Naszej Szkole odbyło się zakończenie roku szkolnego 2020/2021
Uroczystość rozpoczął Dyrektor Szkoły – Pan Andrzej Musiał komendą odśpiewania hymnu państwowego.
Pan Dyrektor zabierając głos, szczerze dziękował wszystkim zebranym uczniom, nauczycielom, wychowawcom, pracownikom szkoły i rodzicom za niełatwą pracę w całym roku oraz życzył wspaniałego wypoczynku w czasie wakacji.
W tym wyjątkowym dniu odbyły się trzy apele z okazji zakończenia roku szkolnego: dla klas VII – VIII, IV-VI i I – III.
Następnym punktem apelu było wręczenie przez Pana  Dyrektor i wychowawców nagród książkowych dla uczniów wzorowych z kl. VII – VIII, IV- VI i I- III, listów gratulacyjnych oraz podziękowań dla rodziców  wyróżnionych uczniów.
Wszyscy wyróżnieni uczniowie cechują się wysoką kulturą osobistą oraz nienaganną postawą w szkole. Angażowali się w lekcjach podczas zdalnego nauczania, życie klasy oraz całej społeczności uczniowskiej. Gratulujemy wyników uczniom. Gratulujemy także rodzicom, którzy czuwają nad rozwojem intelektualnym swoich pociech.
Dziękując za wysiłek i współpracę życzymy wszystkim Uczniom, Rodzicom, Nauczycielom i Pracownikom naszej szkoły, by nadchodzące wakacje były bezpieczne, radosne i pełne niezapomnianych wrażeń.
Wierzymy, że wszyscy spotkamy się zdrowi, wypoczęci, z zapasem sił i w doskonałych humorach w nowym roku szkolnym.
Dyrektor oraz Grono Pedagogiczne Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 2 w Wałbrzychu