Sztafetowe Biegi Przełajowe

W piątek 23 września 2022 odbyły się pierwsze zawody z cyklu imprez Szkolnego Związku Sportowego w nowym roku szkolnym 2022/2023.
W Parku Sobieskiego w Wałbrzychu uczniowie wałbrzyskich szkół rywalizowali w sztafetowych biegach przełajowych. W sztafecie dziewcząt reprezentantki naszej szkoły zajęły bardzo dobre 4 miejsce wśród wałbrzyskich szkół podstawowych. Do miejsca na podium zabrakło niewiele,  dziewczyny “dały z siebie wszystko”, ambitnie walcząc na każdej zmianie sztafety.

Szkołę naszą reprezentowały:

1. Nadia M.

2.Daria K.

3. Wiktoria S.

4. Iza B.

5. Maja Ch.

6. Milena Cz.

Po dziewczynach wystartowali chłopcy. Szkołę naszą  reprezentowali.

1.Mikołaj G.

2.Sebastian M

3.Olaf S.

4.Jakub Z.

5.Jakub T.

6.Kajetan T.

Nasi Panowie również pokazali się z bardzo dobrej strony, zademonstrowali dużą wolę walki,ambicję, na każdej zmianie sztafety każdy pobiegł ile miał “zdrowia w płucach”. Ostatecznie w rywalizacji chłopców  zajęliśmy 5 miejsce wśród wałbrzyskich szkół podstawowych. Wszystkim naszym reprezentantom i reprezentantkom gratulujemy bardzo dobrej kondycji  i życzymy powodzenia w kolejnych zawodach sportowych organizowanych na terenie naszego miasta.