Święta wielkanocne w przedszkolu

Mimo, iż przed samymi świętami okazało się, że dzieci będą pracowały w domu, to dorobek ich prac jest przeogromny. Maluszki skupiły się na barankach, pisankach które wyczarowały się w wodzie … a ile pięknych żółtych kurczaczków zawitało w każdym domu….

U średniaków piękne malunki i rysunki zwierząt, które kojarzą się z Wielkanocą; pisanki, wycinanki na których widać, że dzieci rozmawiały o tradycjach wielkanocnego stołu. Dzieci pokazały też swoje aktywności na świeżym powietrzu oraz zacięcie kulinarne…BRAWO!

U starszaków też zaroiło się od zajączków i pisanek malowanych, rysowanych oraz pięknych ogromnych wykonanych z masy solnej. Jak to u 6 latków były też zadania matematyczne,  ćwiczenia w czytaniu i zadania grafomotoryczne, które jednak toczyły się wokół tematu świątecznego.

Święta wielkanocne w przedszkolu