Sukces naszych uczniów w Ogólnopolskim Konkursie „Orzeł Matematyczny”

Z radością informujemy, że znane są już wyniki Ogólnopolskiego Konkursu „Orzeł Matematyczny” online. Uczestnicy tegorocznej edycji wykazali się dużą wiedzą, uzyskując bardzo wysokie wyniki. Z tego powodu pragniemy złożyć gratulacje wszystkim uczniom, którzy postanowili wziąć udział w konkursie, wykazując szczególne zainteresowanie przedmiotem, zaangażowanie w naukę i ambicję.

Mamy zaszczyt poinformować, że wśród laureatów znaleźli się uczniowie z naszej szkoły. 

Wyniki

Ogólnopolskiego Konkursu „Orzeł Matematyczny” online

w roku szkolnym 2020/2021 (sesja wiosenna):

Klasa IV:

Nikolas B. klasa 4 laureat, VI miejsce w kraju

Oktawian B. klasa 4 laureat, VII miejsce w kraju

Klasa VI:

Alex G. klasa 6 laureat, VII miejsce w kraju

Gratulujemy!!!