Podsumowanie XIII Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia.

17 listopada 2023 r. nasza szkoła uczestniczyła w akcji XIII Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia. Akcja miała na celu zachęcić wszystkich do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia. Uczniowie, którzy zdążyli zapomnieć tabliczkę mnożenia, mieli okazję nadrobić te zaległości. W dniach 13-16.11.2023. przypominali sobie tabliczkę mnożenia – w domu, w szkole, brali udział w egzaminach online. 17 listopada były przeprowadzone Egzaminy z tabliczki mnożenia: uczeń rozwiązywał los z 5 trudnymi przypadkami mnożenia, jeżeli podał wszystkie poprawne odpowiedzi, zdobywał tytuł Eksperta Tabliczki Mnożenia (z ang. MT EXPERT).

Tytuł Eksperta Tabliczki Mnożenia zdobyli:

Kasa III:

Bartek, Dawid, Kasia, Sara

Klasa IV:

Dominik, Nadia, Maksymilian, Krystian

Klasa V:

Fabian, Weronika, Alan, Karol, Alicja, Oskar

Klasa VI:

Julia, Kinga, Maja, Filip, Kamil, Szymon M.

Klasa VII:

Adrian, Nikolas, Oktawian, Natan

Klasa VIII:

Amelia, Lena Ł., Mikołaj, Wiktor

Gratulacje!!!