Pasowania na Przedszkolaka

21grudnia 2020r. w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość Pasowania na Przedszkolaka. Była to pierwsza wyjątkowa uroczystość w życiu dzieci, które we wrześniu tego roku po raz pierwszy rozpoczęły swoją przygodę z przedszkolem. Bohaterami były dzieci z oddziału przedszkolnego „Grzybki”. Maluchy zaprezentowały program artystyczny, który wzbudził niemały zachwyt starszych koleżanek i kolegów. Dla najmłodszych było to ogromne przeżycie, ale trzymały się bardzo dzielnie. Pan Dyrektor za pomocą „czarodziejskiego ołówka” dokonał uroczystego „Aktu pasowania”. Nie zabrakło życzeń, słodkich upominków  oraz dyplomów dla każdego przedszkolaka.  Był to niezapomniany dzień, pełen emocji i miłych wrażeń.

Pasowania na Przedszkolaka