MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ KOTA W KLASACH 1-3.

Dnia 16 lutego uczniowie klas 1-3 wraz z wychowawczyniami świętowali niezwykłe wydarzenie – Międzynarodowy Dzień Kota. Wszystkie klasy były oczarowane atmosferą pełną uśmiechów i radości, która towarzyszyła im od samego rana. Podczas obchodów nie zabrakło fascynujących atrakcji związanych z kotami.

Dzieci miały okazję zaśpiewać piosenki, obejrzeć filmiki wprowadzające je w fascynujący świat kocich przygód. Zagadki, konkursy, quizy, malowanki oraz kocie zabawy sprawiły, że uczniowie mogli doskonale bawić się, ucząc się jednocześnie wielu ciekawostek o tych niesamowitych zwierzętach.

W trakcie świętowania, dzieci miały okazję zapoznać się z literackimi kotami, które zdobyły sławę w literaturze światowej. Ponadto, zgłębiając tajniki kocich obyczajów, uczniowie zdobyli niezwykłą lekcję wiedzy o zwierzętach.

Nie zapomniano również o głośnym czytaniu, które dostarczyło uczestnikom jeszcze większej dawki emocji i zabawy. Ten wyjątkowy dzień w klasach 1-3 był nie tylko okazją do radości i śmiechu, ale także doskonałym sposobem na rozwijanie zainteresowań oraz zdobywanie nowej wiedzy. Uczniowie z pewnością z niecierpliwością będą wspominać ten nietypowy dzień i czekać na kolejne wyjątkowe święta, które ożywią szkolną codzienność.