Dzień Seniora

Dzień Seniora to szczególne święto, święto ludzi starszych, którym należy się szacunek i uznanie za bezinteresowną miłość i mądrość, jakimi obdarowują młodsze pokolenia. To oni są w naszych domach piewcami tradycji. Niosą ciepło i zrozumienie. Kultywują stare obrzędy i zwyczaje, przez co wzbogacają i przekazują unikalną kulturę i obyczaje naszego regionu.
Dnia 20 listopada świętować będziemy – Dzień Seniora. Chociaż zostało jeszcze trochę czasu to Nasza Szkoła już  przygotowała się  do tego Święta…
W wdzięczności za zasługi i dobro jakim nas obdarowują Starsi Ludzie, uczniowie Naszej Szkoły pod kierunkiem nauczycieli i wychowawców wykonali piękne laurki, aby w dniu Ich Święta wręczyć na uśmiech i radość serca.
Naszym Drogim Seniorom przekazujemy bukiet serdeczności – zdrowia, pogody ducha. Szacunku i życzliwości i spotkanych na  drodze dobrych ludzi.
Dzień Seniora