Dzień Pluszowego Misia.

24.11. Klasa III i dzieci z klasy “0” spędziły wspólnie czas , bawiąc się  i pracując w zespołach.

Na początku spotkania były zabawy na sali gimnastycznej, oczywiście przy współudziale pluszaków. Następnym punktem był quiz na temat misiów.

Kolejnym zadaniem było wykonanie prac plastycznych różnymi technikami. Dzieci szybko dobrały się w zespoły i z zapałem wzięły się do pracy. Powstały postacie Gumisia, Kubusia Puchatka, Troskliwego Misia, naszego tradycyjnego brązowego misia. Na uwagę zasługuje fakt, że Oliwier i Lenka tylko we dwoje zabrali się do stworzenia postaci Colargola- BRAWO!!!

Wszyscy uczestnicy otrzymali słodki prezent- Misia Lubisia.

Potem już sami starszacy rozwiązywali zagadki i zajadali miodek

Był to dzień pełen wrażeń.

Natomiast w klasie 1 i 2 uczniowie wraz z wychowawcami zorganizowali uroczystą imprezę w atmosferze pełnej entuzjazmu , która rozpoczęła się od serdecznego powitania, gdzie sympatyczny Miś zachęcał do wspólnej zabawy pod hasłem “Czy to jutro, czy to dziś, wszystkim potrzebny jest miś”. Wydarzenie obejmowało fascynującą historię Pluszowego Misia, a uczniowie wesoło śpiewali piosenkę “Niedźwiadki Niejadki”. Kreatywne rysowanie portretów misiów dodatkowo urozmaiciło wydarzenie, podobnie jak energetyczny taniec do “Gumi miś” i zabawne “Wyjadanie miodku”. W ramach “Wiadomości o Misiach” dzieci poznały ciekawostki o niedźwiedziach brunatnych, a konkurs przyrodniczy “Co wiesz o niedźwiedziach?” sprawdził wiedzę uczestników. Na zakończenie ogłoszono wyniki konkursu plastycznego, nagradzając kreatywność dzieci.