Dzień Języków Obcych

28 września 2020r. odbył się w naszej  szkole Dzień Języków Obcych, podczas którego poznaliśmy historię tego dnia, uświadomiliśmy sobie, jak ważna jest nauka języków obcych, nie tylko angielskiego czy niemieckiego, których uczymy się w szkole. Poznaliśmy również  różnorodne metody uczenia się języków obcych. Zaskoczyła nas ilość języków obcych, które można spotkać na całym świecie. Jest ich ponad 6000!

W tym dniu chętni uczniowie przyszli ubrani w barwach państw Unii Europejskiej,  wykonali plakaty promujące naukę języków obcych oraz lapbooki   o ulubionym aktorze.  Uczniowie, którzy chcieli sprawdzić umiejętności językowe  uczestniczyli w konkursie „Anglista miesiąca”.  Każdy mógł znaleźć coś  dla siebie.

Dzień Języków Obcych