Code Week 2017

Miniony tydzień obfitował w różnorodne akcje i działania, których wspólnym mianownikiem było kodowanie.
Udział naszej szkoły w ogólnoświatowej akcji Code Week 2017 był podzielony na etapy.
Zgłosiliśmy kilka eventów, które odbywały się przez cały tydzień na informatyce, języku polskim, zajęciach w świetlicy i kołach Mistrzów Kodowania.

EU Code Week, czyli Europejski Tydzień Kodowania, to oddolna inicjatywa promująca programowanie i umiejętności cyfrowe wśród uczniów. Klasa VI b wzięła po raz drugi udział Europejskim  Tygodniu Kodowania. Uczniowie podczas języka angielskiego rozwiązywali różne zakodowane zadania, korzystali z qr kodów, współpracowali w grupach, rozwiązywali rebusy. Rywalizacja i współpraca wzbudziła duże emocje.

Code Week

Code WeekCode Week

 

 

 

 

 

 

 

Code Week

 

 

 

 

 

 

Code Week