Bal w przedszkolu ….

Karnawał w pełni. Czas balów i zabaw. Dzieci uwielbiają takie wydarzenia i czekają na nie z zapartym tchem. Dzieci uwielbiają karnawał i zabawy: mogą się przebierać w stroje ulubionych postaci z bajek, zajadać słodycze i tańczyć.  Przedszkolaki przebrane były w barwne i pomysłowe stroje. W każdej grupie spotkać można było księżniczki, policjantów, strażaków  i wielu innych, znanych bohaterów bajek. Karnawałowy wystrój sali przedszkolnej wprowadził dzieci w radosny nastrój oraz zachęcał do wesołej zabawy. Po zaprezentowaniu przez dzieci strojów karnawałowych rozpoczęły się tańce przy rytmach wesołej muzyki. Tego dnia nie mogło zabraknąć zabaw i konkursów. Zwycięzców poszczególnych konkurencji nagrodzono brawami oraz słodkim poczęstunkiem.

Bal w przedszkolu